-
Kleine oogjes op dag één
Foto: Redactie BHZNet.nl
Gisteren was er natuurlijk al de silent disco die bijzonder populair was. Al vroeg in de avond gingen de borden aan met hierop de melding: er zijn geen koptelefoons meer beschikbaar. En dat te bedenken dat er toch echt een kleine dertigduizend beschikbaar waren. Hoe je ‘t ook wendt of keert, het blijft een fascinerend gezicht al die mensen die op t oog in ‘t luchtledige aan het dansen en schreeuwen zijn.
Traditioneel was het weer een wedstrijd tussen de Bravo (rode kleur) en de India (blauwe kleur). Aan de kleur van iemands koptelefoon kun je namelijk precies zien naar welke DJ er geluisterd wordt. Zo kon het zomaar gebeuren dat je in de Bravo stond en in een mum van tijd alle koptelefoons van rood naar blauw zag gaan, omdat die DJ een nummer opzette wat beter viel bij het publiek.
Van ontspannenheid naar energie
Met de vrijdag start ook het muziekprogramma. Het is dringen op het eigen Bhznet blokkenschema, met als hoogstwaarschijnlijke hoogtepunten Michael Kiwanuka, Sam Fender, Eefje de Visser en de Opposites. Het begin van de dag was in ieder geval al de moeite waarde met de ontspannen en dromerige muziek van Florence Arman en het energieke Wet Leg, waar het publiek spontaan: er is er één jarig inzette toen werd medegedeeld dat de drummer jarig was.
- Nieuws
- 24-03 Tiende editie van De Grote Lowlands Schrijfwedstrijd van start
- 09-03 Lowlands 2023 maakt 32 nieuwe namen bekend
- 25-02 Digitalisering vermindert drukte bij evenementen in Flevoland
- 10-02 Lowlands Science zoekt wetenschapsvoorstellen
- 08-02 Ticketmaster en Lowlands krijgen kritiek van tweede kamer
- 04-02 Onbegrip bij Lowlandsbezoekers: vrijwel direct uitverkocht
- 04-02 Kaartverkoop Lowlands start vandaag
- 01-02 Billie Eilish komt andermaal naar Biddinghuizen
- 27-01 Hoge misdaadcijfers o.a. door festivals
- 25-01 500 Lowlandstickets nu al te reserveren
- 15-11 Zonnecarport Biddinghuizen verkocht aan Encavis
- 23-08 Gemeente: 28e editie Lowlands als vanouds
- 23-08 Het hoogtepunt van Lowlands 2022 was: corona
- 21-08 Tash doet het wel alleen
- 21-08 Tjoe, tjoe en er is koffie
- 21-08 Lowlands klaar voor laatste dag
- 20-08 Tim Knol's Wandelverbond leuke literaire afwisseling
- 20-08 Goldband maakt verwachtingen meer dan waar
- 20-08 Zon en muziek
- 20-08 Sam Fender imponeert. Opposites breken tent af